^ Back to Top

O nas

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci stworzyć profesjonalną stronę www przy minimalnych kosztach i w jak najkrótszym czasie. Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu webdesignu – dajemy Ci nasze doświadczenie i umiejętności – potrzebujesz tylko pomysłu.

Dlaczego warto skorzystać z WebRobi?

  • Oszczędzisz czas i pieniądze
  • Stworzysz profesjonalną stronę w najłatwiejszy możliwy sposób
  • Otrzymasz dostęp do najnowszych rozwiązań i wsparcie ekspertów

WebRobi powstał w umysłach grupy osób pełnych pasji i gotowości do dzielenia się swoim doświadczeniem, co doceniła Unia Europejska udzielając projektowi wsparcia w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zaufaj WebRobiemu i poczuj satysfakcję z tworzenia www!

Ten robot ma gwarancję - jakości.

Co możesz stworzyć dzięki WebRobi?

WebRobi jest wszechstronnym narzędziem, które z pewnością spełni oczekiwania i dodatkowo oszczędzi Twój czas i pieniądze. Korzystając z serwisu każdy może stworzyć:

Strona internetowa

Zbudowanie witryny z WebRobi to prawdziwa przyjemność. Wystarczy wykorzystać dostępny kreator i dodać dowolną treść aby Twoja strona pojawiła się w zasobach Internetu. Jeśli pragniesz posiadać własną domenę – nic prostszego – wybierz pakiet rozszerzony w niskiej cenie.

Galeria foto i video

Pasjonujesz się fotografią lub po prostu lubisz kręcić filmy? WebRobi daje Ci możliwość stworzenia profesjonalnego portfolio w Internecie. W kilka chwil stworzysz galerię swoich prac, którą podzielić się będziesz mógł z każdym użytkownikiem Internetu.

CV on-line

Chcesz wyróżnić się spośród setek osób poszukujących pracy? Dzięki WebRobi i narzędziu CV on-line stworzysz przejrzyste i niebanalne CV, którego nikt nie pominie. Pozwól poznać się od najlepszej strony swojemu przyszłemu pracodawcy.